Київська область блискуче розпочала перший день зимового Чемпіонату України з легкої атлетики!!!

Сьогодні 09 лютого стартував Чемпіонат України в приміщенні 2018 року, який зібрав усіх найсильніших атлетів України. Також ці змагання є головним етапом відбору збірної команди України на Зимовий Чемпіонат Світу в Бірмінгемі.

В перший день змагань розігрувалось 4 комплекти нагород. Фантастичним успіхом відзначились спортсмени Київської області, які зуміли вибороти 3 золоті нагороди і вивести Київську область до лідерів командного заліку.

Віктор Самолюк в штовханні ядра, вранці впевнено пройшов кваліфікацію, а вже ввечері у другій спробі зумів відправити снаряд на позначку 19.19м та здобути своє друге поспіль чемпіонське звання.

Владислав Малихін не маючи конкурентів в секторі для стрибків з жердиною впевнено переміг з результатом 5.50м, а вже наступну висоту встановив на позначку 5.63м(новий рекорд України серед юніорів), нажаль планка не встояла після дуже гарних спроб спортсмена. Ще один наш спортсмен Кирил Кіру здобув срібну нагороду з результатом 5.30м.

А третє золото здобула наша всім відома Аліна Шух в п'ятиборстві. Змагання розпочались для Аліни не дуже вдало, аж до заключного виду бігу на 800м вона йшла другою.  Випередивши головних суперниць майже на 15с, не тільки здобула своє чергове чемпіонство, а й з сумою очок 4472 потрапила до топ 5 кращих результатів в світі 2018 і тепер може претендувати на путівку на зимовий Чемпіонат світу. Повні результаті Аліни Шух(60м з/б- 8.88с, висота - 185см, ядро- 13.48м, довжина - 6.05м, 800м - 2:16.47хв)

Слідкуйте за другим змагальним днем в онлайн трансляції за цим посиланням ONLINE!!!