Командний Чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших.!!!

29-30 вересня 2017р. місто Дніпро, на новому сучасному стадіоні, вперше приймав учасників командного Чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших.

Ці змагання вже традиційно проходять в кінці вересня і є чудовим стартом для пошуку нових, талановитих зірочок української легкої атлетики. І цього разу вихованці Броварського вищого училища фізичної культури порадували своїми результатами. Завоювавши 5 з 9 медалей всіх спортсменів  Київської області.

У стрибках з жердиною у юнаків срібну нагороду виборов Кутеля Юрій – з м. Біла Церква (КОЛІФКС), його результат 3.70м.

У стрибках в довжину Олексій Підлужний посів друге місце з результатом 6м 28см.

Дві золоті, срібну та бронзову нагороду для команди училища вибороли наші юні метальники спису, всі вони є учнями В'ячеслава Римко. Лукач Еріка з результатом 46м 40 см стала чемпіонкою змагань. А її подруга по команді – Гой Марина з результатом 42м 03см стала срібним призером. А серед юнаків переміг Фельфнер Артур - 54.32м, а бронзу здобув Деулін Євген - 48.21м.

Болобосов Владислав здобув срібло з бігу на 100 м - 11.78с. Стецюк Валерій посів третю сходинку з восьмиборства -3924 очок та жіноча естафетна команда також здобула бронзові нагороди.

Вітаємо колег з м.Дніпро з дебютним проведенням таких змагань на оновленому стадіоні, та бажаємо, щоб з кожним роком з'являлись нові українські зірочки легкої атлетики.